Jesteśmy rodzinnym gospodarstwem ogrodniczym od 1993 roku.

Hodowla roślin to nasza pasja, którą staramy się nieustanie rozwijać i udoskonalać.  W ofercie posiadamy wiele  bardzo ciekawych roślin dla miłośników ogrodów. Nasza specjalizacja to kwiaty rabatowe, balkonowe, byliny oraz chryzantemy. Co roku stale poszerzamy ofertę asortymentową w zależności od zainteresowania naszych Klientów. Oprócz popularnych i cenionych pelargonii, surfinii, petunii czy begonii, posiadamy w ofercie bardzo szeroki wybór roślin rzadziej spotykanych na naszych balkonach. W okresie letnim sprzedajemy również warzywa z własnej uprawy między innymi ogórki i pomidory.

Oferujemy fachowe doradztwo, poparte kilkudziesięcioletnim doświadczeniem. Oprócz klientów indywidualnych obsługujemy także firmy, doradzamy w doborze roślin odpowiednich do miejsca i warunków, w których będą pielęgnowane. Nasze rośliny cieszą się uznaniem tysięcy stałych Klientów, którzy co roku wracają doceniając jakość naszych roślin. Oferowane przez nasz kwiaty zdobią większość obiektów gastronomicznych w Łomży i okolicy.

Głównym miejscem naszej sprzedaży jest Targowisko Miejskie w Łomży oraz Podlaskie Centrum Rolno-Towarowe w Białymstoku. Spotkać nas można również w Śniadowie, w Jedwabnem oraz w Nowogrodzie.